
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C80A Rapido PD20W+QC3.0 charger set (Type-C TO Type-C)(EU) White (6931474740533)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6931474740533
393,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (93) 647-66-38
Viber/TelegramХарактеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 72 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | C80A Rapido |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
- Ціна: 393,30 ₴