
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C140A Smart single port QC3.0 charger set (Micro)(EU) White (6942007627818)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6942007627818
188,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (93) 647-66-38
Viber/TelegramХарактеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 63 г |
| Вихід | 2 A |
| Вихідна напруга | 9 V |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | MicroUSB |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мoдель | C140A Smart |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
- Ціна: 188,10 ₴

