
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BN27 Fuente PD20W+QC3.0 charger (EU) White (6941991120268)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6941991120268
297,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (93) 647-66-38
Viber/TelegramХарактеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 51 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | BN27 Fuente |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
- Ціна: 297,90 ₴







