
Мережевий зарядний пристрій WUW-C85 USB 2.0A white (6972573338566)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6972573338566
85,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (93) 647-66-38
Viber/TelegramХарактеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 2.1 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 10.5 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | WUW-C85 |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Ціна: 85,50 ₴